bosch niebieski

 • Elektronarzędzia akumulatorowe
 • Wiertarki i wiertarki udarowe
 • Wkrętarki i wkrętarki udarowe
 • Młoty udarowo-obrotowe i udarowe
 • Technika diamentowa
 • Technika pomiarowa
 • Szlifierki i obróbka metalu
 • Szlifierki i strugi
 • Frezarki
 • Narzędzia wielofunkcyjne Multi-Cutter
 • Piłowanie
 • Urządzenia stacjonarne i stoły
 • Systemy odsysania pyłu
 • Mieszalniki
 • Opalarka i pistolet do klejenia
 • Myjki wysokociśnieniowe
 • System Bosch Mobility

«Wróć | Bosch Klient » Regulamin


Kategorie
Klub BSS

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

Obowiązuje od 06.01.2015

 

1. Warunki ogólne

1.1.Sklep internetowy zwany dalej Sklepem, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.bosch-wroclaw.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu. Sklep jest prowadzony przez: STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Głogowska 6, 53-621 Wrocław wpisaną do rejestru pod numerem KRS 0000536532.

1.2. Zakup w Sklepie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

1.3 Informacje o towarach podane na stronach internetowych Sklepu, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

1.4. Informacja o cenie podawana na stronie Sklepu ma charakter wiążący od momentu otrzymania przez Klienta e-maila zawierającego ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów Zamówienia, do końca realizacji Zamówienia.

2. Zasady korzystania ze Sklepu

2.1. Zamówienia można składać wypełniając formularz zamówieniowy, wysyłając e-mail na adres sklep@bosch-wroclaw.pl
oraz telefonicznie pod numerami 71 723 02 07 oraz 725 994 980
. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez Sklep na stronie internetowej lub w przypadku składania zamówienia telefonicznie lub pisemnie, podanie dokładnych danych teleadresowych Kupującego. Kupujący jest zobowiązany do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą brane pod uwagę.

2.2. W trakcie składania Zamówienia przez formularz na stronie Sklepu, do momentu naciśnięcia przycisku „Załóż zamówienie” Kupujący ma możliwość modyfikacji wprowadzonych danych oraz w zakresie wyboru towaru. W tym celu należy kierować się wyświetlanymi komunikatami oraz informacjami dostępnymi na stronie.

2.3. W celu wysłania Zamówienia konieczne jest dokonanie akceptacji treści Regulaminu, podanie danych osobowych oznaczonych jako obowiązkowe oraz naciśnięcie przycisku „Złóż zamówienie”.

2.4. Wysłanie przez Kupującego Zamówienia stanowi oświadczenie woli zawarcia Umowy kupna-sprzedaży, zgodnie z treścią Regulaminu, będącego wzorcem umowy.

2.5. Po złożeniu Zamówienia, Kupujący otrzymuje wiadomość e-mail zatytułowaną „Zamówienie nr ...” zawierającą podsumowanie zamówienia.

2.6. Umowę traktuje się za zawartą z momentem otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail o tytule „Potwierdzenie zamówienia”, zawierającej ostateczne potwierdzenie dostępności towaru oraz wszystkich istotnych elementów Zamówienia.

2.7. Sklep zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.

2.8. Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

2.9. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

2.10. Czas realizacji zamówienia

Większość towarów wysyłana jest w ciągu 1-3 dni roboczych, nie później jednak niż do 30 dniach od złożenia zamówienia.

2.11. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w złotych polskich i zawierają VAT (ceny brutto). Każdorazowo transakcja zakończona jest wystawieniem faktury VAT, która dołączana jest do przesyłki.

2.12. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przekazu komunikatów i danych w związku ze świadczonymi usługami, Sklep podejmuje środki techniczne i organizacyjne odpowiednie do stopnia zagrożenia bezpieczeństwa świadczonych usług, w szczególności środki służące zapobieganiu pozyskiwania i modyfikacji przez osoby nieuprawnione danych osobowych przesyłanych w Internecie.

 

3. Wysyłka i zapłata


3.1. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

3.2. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia

3.3. Koszty wysyłki zamówienia o wartości powyżej 500 zł pokrywa Sklep*, Koszty wysyłki zamówienia o wartości do 500 zł pokrywa Kupujący. Są one uzależnione od rodzaju przesyłki oraz w przypadku przesyłki pocztowej wagi zamówionego towaru. Szczegółowy wykaz kosztów przesyłek zawiera punkt 3.10.

3.4. Sklep nie realizuje wysyłek w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy

3.5. Sposób zapłaty oraz wysyłki wybierany jest przez Kupującego przy składaniu zamówienia. Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pełnej kwoty na konto Sklepu lub przy wyborze płatności za pobraniem, po wpłynięciu zamówienia.

3.6. Płatności za zakupione towary można dokonać:
-
przy odbiorze – płatność odbiera listonosz lub kurier w momencie dostarczenia przesyłki
-
przelewem na konto – realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pełnej kwoty na konto bankowe

3.7. Maksymalna kwota płatności przy odbiorze i wysyłce kurierem DHL wynosi 5 500 zł brutto. Możliwe jest zamówienie droższych towarów i płatność przy odbiorze – w takim przypadku jednak kurier nie dowozi towaru pod wskazany adres, Klient zobowiązany jest odebrać i opłacić zamówiony towar w najbliższej placówce DHL.

3.8. Przesyłka kurierska gwarantuje dostawę w 24-48 godzin. Paczka jest ubezpieczona. W momencie nadania przesyłki Kupujący otrzymuje potwierdzenie jej wysłana wraz z numerem nadania, dzięki czemu może monitorować na każdym etapie za pomocą witryny internetowej kuriera.

3.9. Przesyłka priorytetowa nadana Pocztą Polską nie jest przesyłką gwarantowaną. Oznacza to, że paczka priorytetowa zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej powinna trafić do odbiorcy następnego dnia roboczego, jednak maksymalny termin jej dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Dopiero po upłynięciu tego terminu można złożyć reklamację.

3.10. Koszty przesyłki
Szczegółowe koszty przesyłek przedstawiają poniższe tabele:

Wartość
zamówienia

Waga
kg

Kurier DHL
przedpłata
przelew bankowy

Kurier DHL
pobranie

0 – 500 zł

0 – 30 kg

16,00 zł

25,00 zł

0 – 500 zł

30 – 50 kg

35,00 zł

45,00 zł

0 – 500 zł

50 – 200 kg

50,00 zł

70,00 zł

powyżej 500 zł

0 – 30 kg

0,00 zł

25,00 zł*

powyżej 500 zł

30 – 50 kg

0,00 zł

45,00 zł*

powyżej 500 zł

50 – 200 kg

20,00 zł

70,00 zł*

powyżej 500 zł

powyżej 200 kg

50,00 zł

-

* przesyłki pobraniowe o wartości 5500 - 11000 zł odbiór w bazie DHL

Wartość
zamówienia

Waga
kg

Poczta Polska
przedpłata
przelew bankowy

Poczta Polska
pobranie

0 – 500 zł

0 – 1 kg

12,00 zł

19,00 zł

0 – 500 zł

każdy dodatkowy kg

+ 2,00 zł

+ 2,00 zł

powyżej 500 zł

0 – 1 kg

0,00 zł

19,00 zł

powyżej 500 zł

każdy dodatkowy kg

+ 0,00 zł

+ 2,00 zł


Podane warunki dostaw dotyczą obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

3.11. W celu złożenia zamówienia z adresem dostawy poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej należy zwrócić się do Sklepu w celu ustalenia odrębnych warunków dostawy.

3.12. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego lub niekompletności

zawartości przesyłki, Kupujący zobowiązany jest spisać protokół szkody w obecności kuriera.

Protokół musi być sporządzony w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach i podpisany

przez kuriera i Klienta.


4. Gwarancje i reklamacje

4.1. Towary oferowane w Sklepie są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi.

4.2. Sklep nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej

4.3. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową w terminie do 2 lat licząc od daty wydania Kupujący ma prawo skorzystać z uprawnień wynikających z Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego. Opisany wyżej termin biegnie na nowo w przypadku wymiany towaru jako niezgodnego z umową. Kupujący może zgłosić fakt niezgodności towaru z umową pisemnie na adres Sklepu lub na adres producenta czy serwisu gwarancyjnego podany na karcie gwarancyjnej.

 

5. Uprawnienie do odstąpienia od umowy


5.1. Kupującemu przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od dostarczenia towaru i wysyłając je na adres Sklepu podany w niniejszym Regulaminie (pocztą tradycyjną lub elektroniczną)

5.2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy

5.3. Prawo do odstąpienia od umowy przez Konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów sprowadzanych na specjalne zamówienie Klienta (wykraczających poza uniwersalną ofertę)

5.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Klient jest zobowiązany do niezwłocznego zwrotu zakupionego towaru na poniższy adres:
Stator, ul. Głogowska 6, 53-621 Wrocław.
W przypadku zwrotu całości zamówienia Sklep dokona zwrotu wszystkich otrzymanych od Konsumenta płatności, w tym kosztu dostarczenia rzeczy do adresata (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep) na wskazany przez Kupującego numer konta bankowego w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od daty otrzymania przez Sklep informacji o decyzji wykonania prawa do odstąpienia od umowy. W przypadku zwrotu części zamówienia (np. jednego z trzech zamówionych towarów) Sklep zobowiązany jest do zwrotu jedynie ceny towaru.

5.5. Towar powinien wrócić w takim stanie i kompletacji, w jakich został zakupiony, wraz z instrukcją i gwarancją. Kupujący może wypełnić i przesłać oświadczenie drogą elektroniczną na adres e-mail: sklep@bosch-wroclaw.pl lub pocztą na adres Sklepu. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Sklepu nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

5.6. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

5.7. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Kupujący.

5.8. Uprawnienie do odstąpienia od umowy przysługuje wyłącznie Konsumentom. W przypadku, gdy Kupującym jest Firma możliwość zwrotu jest rozpatrywana każdorazowo indywidualnie.

 

6. Dane osobowe

6.1. W czasie korzystania ze Sklepu wymagane jest podanie swoich danych osobowych:
- W przypadku rozpoczynania subskrypcji newslettera konieczne jest podanie tylko adresu e-mail
- Pełne dane teleadresowe są konieczne w przypadku rejestracji (zakładania konta) w Sklepie oraz podczas składania zamówienia.

6.2. Klient podając swoje dane wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach realizacji zamówienia przez właściciela Sklepu - STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul. Głogowska 6 (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997)

6.3. Niepodanie wymaganych danych spowoduje niemożność dokonania czynności, których dotyczyły.

6.4. Podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

 

7. Postanowienia końcowe

7.1 Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sklepem a Klientem, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

7.2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

7.3. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu w każdym czasie. Klient dokonując zakupów w Sklepie, każdorazowo zobowiązany jest do zapoznania się z aktualną wersją Regulaminu i jej akceptacji. Aktualna wersja Regulaminu dostępna jest również w formacje pdf wraz z datą, od której obowiązuje. Zmiany Regulaminu nie mogą naruszać praw nabytych Klientów korzystających ze Sklepu.